Languages:                      

DbxBackup.com      Ściągnij MailNavigatora 1.15  


Produkty

  Palette  Tune

  MailNavigator

  DBX Backup


Rozwiązanie

  Czytanie   plików dbx

  Kolorowanie   zdjęć

  Selektywna   korekcja   kolorów


Ściąganie

Rejestracja

Pomoc 
techniczna


 Przeglądarka poczty i grup dyskusyjnychKlient poczty i grup
z wydajnym systemem wyszukiwania.


Mail Navigator został stworzony z dwóch zaawansowanych narzędzi niezbędnych do przeglądania poczty i wiadomości list dyskusyjnych:

  • FILTER - jest systemem do wyszukiwania informacji w skrzynkach pocztowych i ich folderach w większości popularnych programów pocztowych.

  • NAVIGATOR - jest bardzo wygodną przeglądarką integrującą wiele zaawansowanych funcji.

System wyszukiwania wiadomości umożliwia znajdowanie informacji w archiwach takich popularnych programów jak: Windows Live Mail, Windows Mail (Vista), MS Outlook , Outlook Express , MS Mail, MS News, Netscape Messenger , Mozilla Thunderbird, Opera Mail, The Bat, Eudora, Forte Agent, Pegasus Mail, Eserv oraz we wszystkich popularnych formatach sieci informacyjnej Fidonet. Język filtrów przeszukiwarki zawiera standardowe operatory jak OR, AND, NOT, NEAR, ich synonimy oraz nawiasy do definiowania kolejności ich użycia. Przeszukiwanie może się opierać na całym słowie jak i na jego części. Filtry mogą być użyte do przeszukania zawartości wiadomości oraz pól z jej nagłówka. Istnieje też możliwość znalezienia identycznych wiadomości pochodzących z różnych grup dyskusyjnych.

Information retrieval Podczas konfiguracji programu pliki zawierające wiadomości e-mail są automatycznie identyfikowane a następnie szeregowane w listach, które mogą być następnie korygowane. Źródła przeszukiwane mogą być również grupowane tematycznie.

Specjalny rejestr zachowuje w pamięci 100 ostatnio przeprowadzonych przeszukiwań.

Podczas wyszukiwania tworzona jest wirtualna skrzynka (virtual mailbox) , która jest automatycznie wyświetlana w przeglądarce wiadomości. Wyszukiwane słowa kluczowe wyświetlane są w jaskrawych kolorach.

Messages navigator Oprócz standardowych funkcji, jakie znajdują się również w każdym innym kliencie poczty i grup dyskusyjnych(news client), przeglądarka wiadomości (message navigator) zawiera szereg wyjątkowych narzędzi i mozliwości.

Wyniki wyszukiwania mogą być łączone z archiwami wiadomości w wirtualne pliki, które mogą być następnie bezpośrednio przeszukiwane.

Przeglądarka wiadomości ma swój własny wydajny mechanizm operacyjny, który działa na własnych archiwach programu, ale archiwa innych programów mogą być również opracowywane bezpośrednio.

Poza oknem podglądu wybrana wiadomość może być załadowana do edytora wiadomości przychodzących celem podglądu i modyfikacji, lub do edytora wiadomości wychodzących celem przygotowania wiadomości do wysyłki.

MailNavigator zawiera również program komunikacyjny (connect.exe), który może być używany razem z przeglądarką lub niezależnie od niej. Program komunikacyjny jest zoptymalizowany do połączeń internetowych typu Dial-up i pozwala na wielowątkowe pobieranie wiadomości.

ScreenShort - Subscription manager Menedżer subskrybcji (the subscription manager) jest bardzo wygodnym narzędziem do subskrybcji grup dyskusyjnych. Dla każdej grupy dołączonej do listy subskrybcji program może wybrać filtry, plik składowania i status subskrybcji .

Status subskrybcji jest kontrolowany przez funkcję ładowania wiadomości. Jeśli zaznaczysz funkcję [ head_only ] - ściągnięte zostaną tylko nagłówki. Funkcja [ complete ] pozwala na ściągnięcie całych artykułów a w funkcji [ head + X lines ] zostaną ściągnięte krótkie artykuły i jedynie część artykułu mniejsza niż X linii. Jeśli na skrzynkę odbiorczą zostaną założone jakieś filtry, to zostaną ściągnięte tylko wiadomości spełniające zaznaczone warunki.

ScreenShort - Address book System pocztowy zawiera także prostą i łatwą w użyciu książkę adresową (address book). Funkcja natychmiastowego wyszukiwania ( instant search ) jest niezastąpiona dla szybkiego dostępu do informacji adresowych. Wystarczy wpisać dwie litery lub dwie cyfry numeru telefonu w linijce filtrowania, by w oknie kontaktów pozostały jedynie te wpisy, które zawierają szukaną informację.

Informacje w książce adresowej są grupowane w katalogach, które podobnie jak pliki e-mail w przeglądarce wiadomości mogą być równocześnie wybrane do podglądu. Katalogi książki adresowej mogą także służyć jako grupy odbiorców.

Oprócz podglądu korespondencji dla wybranego kontaku, możliwe jest również wybranie numeru telefonu bezpośrednio z poziomu książki adresowej. Dodatkowo do książki adresowej mogą być dodane wpisy z istniejących systemów pocztowych i książek adresowych.


Bezpłatna rejestracja dla tłumaczy

Jeśli możesz nam pomóc w rozszerzeniu serwisu o twój język ojczysty, skontaktuj się z nami. Oferujemy bezpłatną rejestrację programu w zamian za przetłumaczenie. Zanim zaczniesz tłumaczenie skontaktuj się z nami - wyślemy ci instrukcje jak to zrobić.

Languages:

English 

The e-mail and news filter-navigator

French 

Le navigateur/moteur de recherche de vos messages e-mails et news

Italy 

Il navigatore e filtro di e-mail e news

Spain 

El navegador con filtros de e-mail y noticias

Russian 

Навигатор электронной почты и новостей

Danish 

E-mail og nyheds filter-navigering

German 

Der eMail und News-Filter Navigator

Portuguese 

O filtro-navegador de e-mail e notícias

Romanian 

Un client e-mail si de stiri cu un sistem efectiv de cautare a mesajelor

Dutch 

De e-mail en nieuwsberichten bestuurder

Hungarian 

A e-mail és hír szûrõ-kezelõCopyright © 2000-2021 GEO Ltd   
Wszelkie prawa zastrzeżone   
 
   

[Czytanie plików pst] [Przeglądarka plików dbx, pst] [Odzyskiwanie *.dbx]   
[Odzyskiwanie plików Outlook Express] [Przegladanie plików MBX, PST, DBX]   
[Instrukcja naprawy plików Outlook Express DBX]   
  [Naprawa plików DBX w Outlook Express FAQ]