Languages:          

SoftNavigator.com    Ściągnij DBX Backup 1.4 

  DBX Backup  ::  Instrukcja naprawy plików Outlook Express DBXJak odnaleźć pliki DBX?

Outlook Express zachowuje wiadomości w plikach o formacie DBX. Dla każdego folderu lub grupy dyskusyjnej jest przypisany jeden plik o rozszerzeniu DBX. Nazwa pliku jest zwykle nazwą folderu w programie. Np. plik Skrzynka odbiorcza.dbx zawiera pocztę przychodzącą.

Zwykle, każdy użytkownik ma osobisty identyfikator poczty. Wszystkie pliki DBX z tym samym identyfikatorem są zapisane w jednym folderze zwanym folderem magazynu wiadomości, który może być ustawiony z poziomu Outlook Express'a:

Narzędzia | Opcje | Konserwacja | Folder magazynu

Aby znaleźć pełną ścieżkę do plików DBX, odpowiadającą folderom w programie, należy kliknąć prawym klawiszem myszy na nazwie folderu w Outlook Express'ie i wybrać "Właściwości".

W programie Dbx Backup, aby odczytać ścieżkę do plików DBX (pole: Ścieżka źródłowa), wystarczy wybrać jeden z identyfikatorów poczty (pole: Identifikator do archiwizacji).

Ale, po awarii komputera, naprawie systemu lub reinstalacji systemu - Windows może zmienić ścieżki do folderów przechowywania plików DBX. Po reinstalacji systemu, Outlook Express nie zna lokalizacji starych plików z pocztą i nowo założone foldery nie będą zawierały starych wiadomości.

Specjalne główne szukanie może pomóc w znalezieniu zagubionych plików DBX (przycisk: Znajdź pliki DBX). Należy podać dysk, lub folder od którego wyszukiwanie ma się rozpocząć i wcisnąć "Zacznij szukać". Dodaj znalezione pliki do listy, która służy do archiwizowana/odtworzenia wiadomości (przycisk:Dodaj do listy folderów DBX).

Languages:

English 

How to Find dbx files?

French 

Comment trouver des fichiers dbx ?

Dutch 

Hoe vindt u dbx bestanden?

Italy 

Come Trovare i Files dbx?

Spain 

Cómo Encontrar archivos dbx?
Copyright 2000-2012 GEO Ltd   
Wszelkie prawa zastrzeżone   
 
   

[Znaleźć pliki dbx]   
  [Zrobić kopię zapasową plików dbx]   
  [Przywrócić wiadomości do Outlook Express]   
  [Odzyskać wiadomości z plików dbt]   
  [Naprawić uszkodzoną skrzynkę pocztową Outlook Express]   
  [Naprawić Outlook Express i odzyskać wszystkie foldery pocztowe]   
  [Outlook Express odmawia odczytania skrzynki pocztowej?]   
 


Produkty

  MailNavigator

  AlphaBrowser

  DBX Backup

  Download   Analyzer


Ściąganie

Rejestracja

Pomoc 
techniczna